Stavba domu

Předveďte kreativitu v soutěži HELUZ dům roku 2022

První ročník soutěže HELUZ dům roku překvapil loni velkým zájmem a tvořivostí soutěžících, do veřejného hlasování se zapojily tisíce podporovatelů. Druhý ročník opět ukáže, co se u nás postavilo nového a přispěje ke vzniku dalšího domova, a to i díky odměnám pro vítězné projekty.

Soutěž vyhlašuje česká rodinná firma HELUZ cihlářský průmysl ve dvou kategoriích. V kategorii Postavili jsme dům z cihel HELUZ se utkají stavitelé a architekti, kteří během posledních pěti let realizovali rodinný dům z cihel HELUZ. Stačí zaslat 3 fotografie a projektovou dokumentaci, příp. souhlas investora. Vítězný dům z cihel HELUZ 2022 zajistí investorovi finanční odměnu 50 000 Kč a architektům kredit 50 000 Kč na služby kreativní agentury X Production nebo redakce archSPACE.cz.

Kategorie Náš budoucí dům z cihel HELUZ je určena pro investory, kteří se stavět teprve chystají. Úspěch v soutěži jim vynese cihly na stavbu v hodnotě až 400 000 Kč. Úkolem je společnými silami postavit a odprezentovat v krátkém videu model jejich vysněného domova. Kreativitě se meze nekladou, takže lze použít jakýkoli materiál. Doporučujeme nepodcenit ani ukázkové video, hlasující musí přesvědčit v rozsahu do půl minuty.

Soutěž HELUZ dům roku 2022 vyhraje realizace, která zapůsobí celkovým dojmem, vkusem, důvtipem, určitě nerozhoduje jen výše rozpočtu. Porota složená z architekta Josefa Vostrackého, fotografa architektury Jiřího Hlouška, šéfredaktora archSPACE.cz a zástupců pořádajících společností HELUZ a X Production vybere v obou kategoriích 10 finalistů. Ti se následně utkají o první místa ve veřejném hlasování na Facebooku společnosti HELUZ, zvítězí projekty s nejvíce lajky. Hlasující, kteří budou zároveň fanoušky facebookové stránky HELUZ, postupují do slosování o hodnotnou cenu. Účast v soutěži je zdarma, stačí se přihlásit pomocí registračního formuláře.

Cihla je tradiční stavební materiál, u nějž stavitelé stále více oceňují ekologičnost, dostupnost, rychlost výstavby, kvalitní výsledek a uživatelský komfort. Cihelný systém HELUZ nabízí kompletní řešení formou jednoduché skládačky a zaručuje, že jsou všechny prvky kombinovatelné, ze stejného materiálu a jejich technické parametry se doplňují tak, že je výsledné řešení celkově optimální. Kompletní systém doplňuje malta HELUZ SIDI, z výroby již připravená k okamžitému použití. Na stavbě není zapotřebí voda, elektřina ani drahé pomůcky, malta se aplikuje válečkem podobným tomu malířskému. Díky HELUZ SIDI vás neohrozí úbytek pracovních sil, stavba se zjednoduší a výrazně zrychlí.

Registrace do soutěže HELUZ dům roku 2022 je otevřená do 8. ledna 2023. Více informací včetně přihlášky najdete ZDE.

Zdroj: HELUZ

Vložte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*