Projekt měsíce

Dům Elen 110 Trend

Projekt moderního rodinného domu ELEN 110 nabízí v základním provedení 3 varianty dispozice přízemí a tři varianty dispozice prvního patra. Díky možné kombinovatelnosti navržených řešení přízemí a patra lze projekt pro rodinný dům ELEN 110 řešit jako dům s dispozicí 4+kk nebo 5+kk.

V přízemí rodinného domu se nachází obývací pokoj spojený s kuchyňským koutem a hala se schodištěm, pod kterým je šatna. Dále podle zvolené varianty – spíž, technická místnost, WC, sprchový kout nebo obytný pokoj.

První patro nabízí dvě varianty řešení s koupelnou, WC a třemi ložnicemi, třetí varianta je dispozičně řešena dvěma ložnicemi, koupenou s WC a pracovním koutem.

Rodinný dům ELEN 110 je také navržen ve dvou architektonických řešení TREND a KLASIK. Je proto vhodný pro výstavbu jak ve městě, tak i na venkově.

Zděný dům s malou zastavěnou plochou nabízí praktické bydlení pro tří až čtyřčlennou rodinu. Projekt byl navržen s ohledem na úspornost z hlediska investice i provozních nákladů, další výhodou je jeho variabilita. Rohové prosklení v obývacím pokoji vytváří příjemný vzdušný prostor propojený se zahradou. S malou zastavěnou plochou se pojí omezené možnosti úložného prostoru.

Klady
+ úsporný koncept
+ malá zastavěná plocha – stačí malý pozemek
+ variabilita vnitřního uspořádání
+ rohová prosklená plocha
+ praktická šatna pod schodištěm
+ technická místnost

Zápory
– malá kuchyň bez okna
– malé úložné prostory
– v domě není vana
– není řešena garáž (parkování)

-red-

Vložte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*