Aktuální téma

HELUZ na For Archu se Smysluplným celkem

Přijďte se přesvědčit o smysluplnosti kompletního stavebního systému a spoustě dalších služeb – na letošním ForArchu tak můžete učinit osobně od 19. do 23. září 2023 na výstavišti PVA Expo Praha Letňany

Jedinečný průnik osobního setkání a stále postupující digitalizace nabízí na své letošní expozici společnost HELUZ. Co bude k vidění? Letos je toho dost a to jak pro odborníky, tak pro ty, co si chtějí postavit nový domov. 

Iniciativa Smysluplný celek bude na stánku v hale 2 představena mimo jiné ve formě fragmentu – reálně vyzděná zmenšenina domu. K vidění bude také průřez nejdůležitějších výrobků. Návštěvníky provedou odborníci a představí i úplnou novinku – službu HELUZ IFC, která se bude ucházet o umístění v soutěži Grand Prix. Zavedení této služby je dalším krokem vpřed ve vývoji informačních technologií a postupující digitalizaci podkladů, konkrétně jde o sdílení dat mezi výrobcem a projektantem, což vede k rychlejšímu získání potřebných informací, lepší přesnost a aktuálnost oproti zastaralým tištěným dokumentům.

V rámci letošního ročníku veletrhu ForArch bude také HELUZ vyhlašovat vítěze soutěže BIM IT!, která se spouští 5.9. a je určena pro odbornou veřejnost z řad projektantů. Zajímá Vás více? Podívejte se zde: http://bimit.heluz.cz

Součástí iniciativy Smysluplný celek je také nově spuštěný program HELUZ na MAX, který je určený pro individuální stavebníky rodinného domu a dokáže jim ušetřit až 250.000,-Kč. Přijďte se dozvědět více. 

Těšíme se na Vás! Váš tým HELUZ.

Vložte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*