Projekt měsíce

Dům Viktorie 1.01

V přízemí dům Viktorie 1.01 nabízí 2+kk byt a v druhé polovině a v patře byt 4+kk. Dům má jeden vstup, ze zádveří se pak vstupuje do jednotlivých bytů, ty jsou od sebe odděleny akustickou příčkou, aby byl zajištěn dostatečný komfort. Menší z bytů nabídne k užívání ložnici pro dvě osoby, koupelnu s WC a obývací pokoj spojený s kuchyňským koutem. Druhý byt disponuje v přízemí samostatným WC, technickou místností a obývacím pokojem s kuchyní.

V patře jsou tři ložnice a dvě kouleny s WC. Horní chodba nabízí ideální prostor k umístění vestavěného nábytku a je ideálně osvětlena střešními okny.

Celý rodinný dům, přestože nabízí dva byty, tvoří kompaktní obdélníková hmota se sedlovou střechou, na štítech bez přesahu, podélně s malým přesahem. Všechny pokoje v přízemí jsou propojeny se zahradou francouzskými okny. Francouzská okna jsou i ve štítech v patře.

Tradiční architektura s moderním designem bude dobře vypadat především na venkově nebo v malém městě. Jedná se o jeden mála z projektů se dvěma samostatnými bytovými jednotkami, je vhodný pro soužití rodiny se 2 dětmi s prarodiči, s dospělými dětmi, případně jej lze upravit pro spojení bydlení a podnikání. Dispozice je řešena úsporně a maximálně využívá zastavěnou plochu. Dům bude mít také úsporný provoz domácnosti.

Klady:
+ nadčasová moderní architektura
+ 2 samostatné bytové jednotky
+ úsporné řešení
+ velká ložnice rodičů
+ velká šatna
+ 2 pohodlné koupelny
+ technická místnost

Zápory:
– není řešena garáž
– z obývacích pokojů vede zbytečně mnoho výstupů na zahradu

-red-

Vložte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*