Stavba domu

Edukační kampaň 7v1: I bez zateplení je to pořádně

Pořádný rodinný dům lze postavit jen z cihel. Edukační kampaň 7v1: Pořádné cihly od Porothermu uvádí sedm důvodů, proč vynechat dodatečné kontaktní zateplení

Ne všechny obvodové zdi novostaveb potřebují dodatečné zateplení. Skvělé tepelněizolační vlastnosti i bez kontaktního zateplovacího systému poskytují jednovrstvé cihly Porotherm T Profi a EKO+ Profi. Samotné zdivo je navíc udržitelné, vytváří zdravé prostředí a nevyžaduje téměř žádnou další údržbu. V jednom kroku máte postaveno a rovnou i zatepleno. A to bez starostí zařizování specializované stavební firmy pro stavbu, nebo složité konstrukce obálky domu, kde mohou v budoucnu vznikat jakékoliv komplikace.

V páté části vám vysvětlíme, proč jednovrstvé zdivo nepotřebuje dodatečné zateplení, a v čem se odlišuje od kombinace cihel a zateplovacích systémů. Přečtěte si sedm bodů a udělejte si názor sami. Více informací naleznete na stránce PoradneCihly.cz.

Na pořádnou novostavbu doporučujeme jednovrstvé zdivo. Cihly Porotherm z řad EKO+ Profi a T Profi zvládnou splnit nízkoenergetický i pasivní standard novostaveb bez dodatečného zateplení, navíc předčí očekávání i svojí praktičností. Jsou 100% přírodní, šetří peníze i čas na stavbě a poslouží minimálně dvěma generacím.

Vložte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*